Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ahmet Hilmi Yücel
Ahmet Hilmi Yücel (Adana Anatomi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Hilmi Yücel (Adana Anatomi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Ahmet Hilmi Yücel hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Ahmet Hilmi Yücel iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Hilmi Yücel ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Hilmi Yücel ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Hilmi Yücel ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Hilmi Yücel ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Hilmi Yücel ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ahmet,  Hilmi,  Yücel,   AdanaAhmet Hilmi Yücel Muayene ÜcretiAhmet Hilmi Yücel Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Hilmi Yücel Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Hilmi Yücel ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Hilmi Yücel Hakkında BilgiYorumlarAhmet Hilmi Yücel KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Hilmi Yücel HakkındaAhmet Hilmi Yücel Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Hilmi Yücel ÖzgeçmişiAhmet Hilmi Yücel RandevuAhmet Hilmi Yücel MuayenehaneAhmet Hilmi Yücel Muayene ÜcretiAhmet Hilmi Yücel ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Hilmi Yücel BulGetirAhmet Hilmi Yücel NeredeCep NoAhmet Hilmi Yücel UzmanıAhmet Hilmi Yücel Özel MuayeneAhmet Hilmi Yücel NumarasıAhmet Hilmi Yücel Nerede ÇalışıyorAhmet Hilmi Yücel GörevliUzmanlıkAileAhmet Hilmi Yücel ŞikayetAhmet Hilmi Yücel ÖneriAhmet Hilmi Yücel EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Hilmi Yücel KimdirSekreterHemşireAhmet Hilmi Yücel Yeni BilgileriAhmet Hilmi Yücel Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Hilmi Yücel AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Hilmi Yücel TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Hilmi Yücel Doğum TarihiİrtibatAhmet Hilmi Yücel Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Hilmi Yücel ÖzgeçmişAhmet Hilmi Yücel BiyografiCerrahisiAhmet Hilmi Yücel DoktordurAhmet Hilmi Yücel Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Hilmi Yücel TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Hilmi Yücel Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnatomiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,572 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır