Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Hayri Özbek
HAYRİ ÖZBEK (Adana Algoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRİ ÖZBEK (Adana Algoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. HAYRİ ÖZBEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. HAYRİ ÖZBEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAYRİ ÖZBEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAYRİ ÖZBEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAYRİ ÖZBEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAYRİ ÖZBEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAYRİ ÖZBEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.HAYRİ,  ÖZBEK,   AdanaHAYRİ ÖZBEK Muayene ÜcretiHAYRİ ÖZBEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRİ ÖZBEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRİ ÖZBEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRİ ÖZBEK Hakkında BilgiYorumlarHAYRİ ÖZBEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRİ ÖZBEK HakkındaHAYRİ ÖZBEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRİ ÖZBEK ÖzgeçmişiHAYRİ ÖZBEK RandevuHAYRİ ÖZBEK MuayenehaneHAYRİ ÖZBEK Muayene ÜcretiHAYRİ ÖZBEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRİ ÖZBEK BulGetirHAYRİ ÖZBEK NeredeCep NoHAYRİ ÖZBEK UzmanıHAYRİ ÖZBEK Özel MuayeneHAYRİ ÖZBEK NumarasıHAYRİ ÖZBEK Nerede ÇalışıyorHAYRİ ÖZBEK GörevliUzmanlıkAileHAYRİ ÖZBEK ŞikayetHAYRİ ÖZBEK ÖneriHAYRİ ÖZBEK EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRİ ÖZBEK KimdirSekreterHemşireHAYRİ ÖZBEK Yeni BilgileriHAYRİ ÖZBEK Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRİ ÖZBEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRİ ÖZBEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRİ ÖZBEK Doğum TarihiİrtibatHAYRİ ÖZBEK Tedavi OlanlarSağlıkHAYRİ ÖZBEK ÖzgeçmişHAYRİ ÖZBEK BiyografiCerrahisiHAYRİ ÖZBEK DoktordurHAYRİ ÖZBEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRİ ÖZBEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRİ ÖZBEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlgoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,614 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır