Doktor Bilgileri

Dr. Hakki Cuma Türkmen
HAKKI CUMA TÜRKMEN (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAKKI CUMA TÜRKMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAKKI CUMA TÜRKMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKKI CUMA TÜRKMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAKKI,  CUMA,  TÜRKMEN,   AdanaHAKKI CUMA TÜRKMEN Muayene ÜcretiHAKKI CUMA TÜRKMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKKI CUMA TÜRKMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKKI CUMA TÜRKMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKKI CUMA TÜRKMEN Hakkında BilgiYorumlarHAKKI CUMA TÜRKMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKKI CUMA TÜRKMEN HakkındaHAKKI CUMA TÜRKMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKKI CUMA TÜRKMEN ÖzgeçmişiHAKKI CUMA TÜRKMEN RandevuHAKKI CUMA TÜRKMEN MuayenehaneHAKKI CUMA TÜRKMEN Muayene ÜcretiHAKKI CUMA TÜRKMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKKI CUMA TÜRKMEN BulGetirHAKKI CUMA TÜRKMEN NeredeCep NoHAKKI CUMA TÜRKMEN UzmanıHAKKI CUMA TÜRKMEN Özel MuayeneHAKKI CUMA TÜRKMEN NumarasıHAKKI CUMA TÜRKMEN Nerede ÇalışıyorHAKKI CUMA TÜRKMEN GörevliUzmanlıkAileHAKKI CUMA TÜRKMEN ŞikayetHAKKI CUMA TÜRKMEN ÖneriHAKKI CUMA TÜRKMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKKI CUMA TÜRKMEN KimdirSekreterHemşireHAKKI CUMA TÜRKMEN Yeni BilgileriHAKKI CUMA TÜRKMEN Hakkında BilgiCerrahHekimHAKKI CUMA TÜRKMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKKI CUMA TÜRKMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKKI CUMA TÜRKMEN Doğum TarihiİrtibatHAKKI CUMA TÜRKMEN Tedavi OlanlarSağlıkHAKKI CUMA TÜRKMEN ÖzgeçmişHAKKI CUMA TÜRKMEN BiyografiCerrahisiHAKKI CUMA TÜRKMEN DoktordurHAKKI CUMA TÜRKMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKKI CUMA TÜRKMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKKI CUMA TÜRKMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,768 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır