Doktor Bilgileri

Dr. Meltem Seviner
MELTEM SEVİNER (Adana Algoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELTEM SEVİNER (Adana Algoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MELTEM SEVİNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MELTEM SEVİNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELTEM SEVİNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELTEM SEVİNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELTEM SEVİNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELTEM SEVİNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELTEM SEVİNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MELTEM,  SEVİNER,   AdanaMELTEM SEVİNER Muayene ÜcretiMELTEM SEVİNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELTEM SEVİNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELTEM SEVİNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELTEM SEVİNER Hakkında BilgiYorumlarMELTEM SEVİNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELTEM SEVİNER HakkındaMELTEM SEVİNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELTEM SEVİNER ÖzgeçmişiMELTEM SEVİNER RandevuMELTEM SEVİNER MuayenehaneMELTEM SEVİNER Muayene ÜcretiMELTEM SEVİNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELTEM SEVİNER BulGetirMELTEM SEVİNER NeredeCep NoMELTEM SEVİNER UzmanıMELTEM SEVİNER Özel MuayeneMELTEM SEVİNER NumarasıMELTEM SEVİNER Nerede ÇalışıyorMELTEM SEVİNER GörevliUzmanlıkAileMELTEM SEVİNER ŞikayetMELTEM SEVİNER ÖneriMELTEM SEVİNER EleştiriHastalıklarıYorumlarMELTEM SEVİNER KimdirSekreterHemşireMELTEM SEVİNER Yeni BilgileriMELTEM SEVİNER Hakkında BilgiCerrahHekimMELTEM SEVİNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELTEM SEVİNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELTEM SEVİNER Doğum TarihiİrtibatMELTEM SEVİNER Tedavi OlanlarSağlıkMELTEM SEVİNER ÖzgeçmişMELTEM SEVİNER BiyografiCerrahisiMELTEM SEVİNER DoktordurMELTEM SEVİNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELTEM SEVİNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELTEM SEVİNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlgoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,335 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır