Doktor Bilgileri

Dr. Ali Kemal Azder
ALİ KEMAL AZDER (Adana Alerji Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ KEMAL AZDER (Adana Alerji Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ KEMAL AZDER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ KEMAL AZDER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ KEMAL AZDER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ KEMAL AZDER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ KEMAL AZDER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ KEMAL AZDER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ KEMAL AZDER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  KEMAL,  AZDER,   AdanaALİ KEMAL AZDER Muayene ÜcretiALİ KEMAL AZDER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ KEMAL AZDER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ KEMAL AZDER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ KEMAL AZDER Hakkında BilgiYorumlarALİ KEMAL AZDER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ KEMAL AZDER HakkındaALİ KEMAL AZDER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ KEMAL AZDER ÖzgeçmişiALİ KEMAL AZDER RandevuALİ KEMAL AZDER MuayenehaneALİ KEMAL AZDER Muayene ÜcretiALİ KEMAL AZDER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ KEMAL AZDER BulGetirALİ KEMAL AZDER NeredeCep NoALİ KEMAL AZDER UzmanıALİ KEMAL AZDER Özel MuayeneALİ KEMAL AZDER NumarasıALİ KEMAL AZDER Nerede ÇalışıyorALİ KEMAL AZDER GörevliUzmanlıkAileALİ KEMAL AZDER ŞikayetALİ KEMAL AZDER ÖneriALİ KEMAL AZDER EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ KEMAL AZDER KimdirSekreterHemşireALİ KEMAL AZDER Yeni BilgileriALİ KEMAL AZDER Hakkında BilgiCerrahHekimALİ KEMAL AZDER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ KEMAL AZDER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ KEMAL AZDER Doğum TarihiİrtibatALİ KEMAL AZDER Tedavi OlanlarSağlıkALİ KEMAL AZDER ÖzgeçmişALİ KEMAL AZDER BiyografiCerrahisiALİ KEMAL AZDER DoktordurALİ KEMAL AZDER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ KEMAL AZDER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ KEMAL AZDER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAlerjiHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,769 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır