Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erk Özkaya
ERK ÖZKAYA (Adana Akupunktur Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERK ÖZKAYA (Adana Akupunktur Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERK ÖZKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERK ÖZKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERK ÖZKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERK ÖZKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERK ÖZKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERK ÖZKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERK ÖZKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERK,  ÖZKAYA,   AdanaERK ÖZKAYA Muayene ÜcretiERK ÖZKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERK ÖZKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERK ÖZKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERK ÖZKAYA Hakkında BilgiYorumlarERK ÖZKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERK ÖZKAYA HakkındaERK ÖZKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERK ÖZKAYA ÖzgeçmişiERK ÖZKAYA RandevuERK ÖZKAYA MuayenehaneERK ÖZKAYA Muayene ÜcretiERK ÖZKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERK ÖZKAYA BulGetirERK ÖZKAYA NeredeCep NoERK ÖZKAYA UzmanıERK ÖZKAYA Özel MuayeneERK ÖZKAYA NumarasıERK ÖZKAYA Nerede ÇalışıyorERK ÖZKAYA GörevliUzmanlıkAileERK ÖZKAYA ŞikayetERK ÖZKAYA ÖneriERK ÖZKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarERK ÖZKAYA KimdirSekreterHemşireERK ÖZKAYA Yeni BilgileriERK ÖZKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimERK ÖZKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERK ÖZKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERK ÖZKAYA Doğum TarihiİrtibatERK ÖZKAYA Tedavi OlanlarSağlıkERK ÖZKAYA ÖzgeçmişERK ÖZKAYA BiyografiCerrahisiERK ÖZKAYA DoktordurERK ÖZKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERK ÖZKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERK ÖZKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAkupunktur-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,745 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır