Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Salim Satar
SALİM SATAR (Adana Akupunktur Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SALİM SATAR (Adana Akupunktur Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SALİM SATAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SALİM SATAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SALİM SATAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SALİM SATAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SALİM SATAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SALİM SATAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SALİM SATAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SALİM,  SATAR,   AdanaSALİM SATAR Muayene ÜcretiSALİM SATAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSALİM SATAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSALİM SATAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSALİM SATAR Hakkında BilgiYorumlarSALİM SATAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSALİM SATAR HakkındaSALİM SATAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSALİM SATAR ÖzgeçmişiSALİM SATAR RandevuSALİM SATAR MuayenehaneSALİM SATAR Muayene ÜcretiSALİM SATAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSALİM SATAR BulGetirSALİM SATAR NeredeCep NoSALİM SATAR UzmanıSALİM SATAR Özel MuayeneSALİM SATAR NumarasıSALİM SATAR Nerede ÇalışıyorSALİM SATAR GörevliUzmanlıkAileSALİM SATAR ŞikayetSALİM SATAR ÖneriSALİM SATAR EleştiriHastalıklarıYorumlarSALİM SATAR KimdirSekreterHemşireSALİM SATAR Yeni BilgileriSALİM SATAR Hakkında BilgiCerrahHekimSALİM SATAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSALİM SATAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSALİM SATAR Doğum TarihiİrtibatSALİM SATAR Tedavi OlanlarSağlıkSALİM SATAR ÖzgeçmişSALİM SATAR BiyografiCerrahisiSALİM SATAR DoktordurSALİM SATAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSALİM SATAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSALİM SATAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAkupunktur-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,261 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır