Doktor Bilgileri

Dr. Gülnihal Samanlioğlu
GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLNİHAL,  SAMANLIOĞLU,   AdanaGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Muayene ÜcretiGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU HakkındaGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ÖzgeçmişiGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU RandevuGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU MuayenehaneGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Muayene ÜcretiGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU BulGetirGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU NeredeCep NoGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU UzmanıGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Özel MuayeneGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU NumarasıGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Nerede ÇalışıyorGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU GörevliUzmanlıkAileGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ŞikayetGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ÖneriGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU KimdirSekreterHemşireGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Yeni BilgileriGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Doğum TarihiİrtibatGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU ÖzgeçmişGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU BiyografiCerrahisiGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU DoktordurGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLNİHAL SAMANLIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,064 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır