Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Süheyl Asma
Süheyl Asma (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Süheyl Asma (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Süheyl Asma hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Süheyl Asma iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Süheyl Asma ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Süheyl Asma ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Süheyl Asma ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Süheyl Asma ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Süheyl Asma ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Süheyl,  Asma,   AdanaSüheyl Asma Muayene ÜcretiSüheyl Asma Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSüheyl Asma Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSüheyl Asma ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSüheyl Asma Hakkında BilgiYorumlarSüheyl Asma KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSüheyl Asma HakkındaSüheyl Asma Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSüheyl Asma ÖzgeçmişiSüheyl Asma RandevuSüheyl Asma MuayenehaneSüheyl Asma Muayene ÜcretiSüheyl Asma ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSüheyl Asma BulGetirSüheyl Asma NeredeCep NoSüheyl Asma UzmanıSüheyl Asma Özel MuayeneSüheyl Asma NumarasıSüheyl Asma Nerede ÇalışıyorSüheyl Asma GörevliUzmanlıkAileSüheyl Asma ŞikayetSüheyl Asma ÖneriSüheyl Asma EleştiriHastalıklarıYorumlarSüheyl Asma KimdirSekreterHemşireSüheyl Asma Yeni BilgileriSüheyl Asma Hakkında BilgiCerrahHekimSüheyl Asma AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSüheyl Asma TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSüheyl Asma Doğum TarihiİrtibatSüheyl Asma Tedavi OlanlarSağlıkSüheyl Asma ÖzgeçmişSüheyl Asma BiyografiCerrahisiSüheyl Asma DoktordurSüheyl Asma Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSüheyl Asma TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSüheyl Asma Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,946 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır