Doktor Bilgileri

Dr. Rauf AkIn İnanmIş
Rauf Akın İnanmış (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Rauf Akın İnanmış (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Rauf Akın İnanmış hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Rauf Akın İnanmış iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Rauf Akın İnanmış ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Rauf Akın İnanmış ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Rauf Akın İnanmış ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Rauf Akın İnanmış ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Rauf Akın İnanmış ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Rauf,  Akın,  İnanmış,   AdanaRauf Akın İnanmış Muayene ÜcretiRauf Akın İnanmış Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRauf Akın İnanmış Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRauf Akın İnanmış ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRauf Akın İnanmış Hakkında BilgiYorumlarRauf Akın İnanmış KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRauf Akın İnanmış HakkındaRauf Akın İnanmış Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRauf Akın İnanmış ÖzgeçmişiRauf Akın İnanmış RandevuRauf Akın İnanmış MuayenehaneRauf Akın İnanmış Muayene ÜcretiRauf Akın İnanmış ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRauf Akın İnanmış BulGetirRauf Akın İnanmış NeredeCep NoRauf Akın İnanmış UzmanıRauf Akın İnanmış Özel MuayeneRauf Akın İnanmış NumarasıRauf Akın İnanmış Nerede ÇalışıyorRauf Akın İnanmış GörevliUzmanlıkAileRauf Akın İnanmış ŞikayetRauf Akın İnanmış ÖneriRauf Akın İnanmış EleştiriHastalıklarıYorumlarRauf Akın İnanmış KimdirSekreterHemşireRauf Akın İnanmış Yeni BilgileriRauf Akın İnanmış Hakkında BilgiCerrahHekimRauf Akın İnanmış AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRauf Akın İnanmış TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRauf Akın İnanmış Doğum TarihiİrtibatRauf Akın İnanmış Tedavi OlanlarSağlıkRauf Akın İnanmış ÖzgeçmişRauf Akın İnanmış BiyografiCerrahisiRauf Akın İnanmış DoktordurRauf Akın İnanmış Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRauf Akın İnanmış TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRauf Akın İnanmış Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,956 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır