Doktor Bilgileri

Dr. Leyla Rabia Uz
Leyla Rabia Uz (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Leyla Rabia Uz (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Leyla Rabia Uz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Leyla Rabia Uz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Leyla Rabia Uz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Leyla Rabia Uz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Leyla Rabia Uz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Leyla Rabia Uz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Leyla Rabia Uz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Leyla,  Rabia,  Uz,   AdanaLeyla Rabia Uz Muayene ÜcretiLeyla Rabia Uz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLeyla Rabia Uz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLeyla Rabia Uz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLeyla Rabia Uz Hakkında BilgiYorumlarLeyla Rabia Uz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLeyla Rabia Uz HakkındaLeyla Rabia Uz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLeyla Rabia Uz ÖzgeçmişiLeyla Rabia Uz RandevuLeyla Rabia Uz MuayenehaneLeyla Rabia Uz Muayene ÜcretiLeyla Rabia Uz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLeyla Rabia Uz BulGetirLeyla Rabia Uz NeredeCep NoLeyla Rabia Uz UzmanıLeyla Rabia Uz Özel MuayeneLeyla Rabia Uz NumarasıLeyla Rabia Uz Nerede ÇalışıyorLeyla Rabia Uz GörevliUzmanlıkAileLeyla Rabia Uz ŞikayetLeyla Rabia Uz ÖneriLeyla Rabia Uz EleştiriHastalıklarıYorumlarLeyla Rabia Uz KimdirSekreterHemşireLeyla Rabia Uz Yeni BilgileriLeyla Rabia Uz Hakkında BilgiCerrahHekimLeyla Rabia Uz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLeyla Rabia Uz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLeyla Rabia Uz Doğum TarihiİrtibatLeyla Rabia Uz Tedavi OlanlarSağlıkLeyla Rabia Uz ÖzgeçmişLeyla Rabia Uz BiyografiCerrahisiLeyla Rabia Uz DoktordurLeyla Rabia Uz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLeyla Rabia Uz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLeyla Rabia Uz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,969 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır