Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hülya Edil
Hülya EDIL  (Afyon Psikolog Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hülya EDIL (Afyon Psikolog Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hülya EDIL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hülya EDIL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hülya EDIL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hülya EDIL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hülya EDIL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Hülya,  EDIL,   AfyonHülya EDIL Muayene ÜcretiHülya EDIL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHülya EDIL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHülya EDIL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHülya EDIL Hakkında BilgiYorumlarHülya EDIL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHülya EDIL HakkındaHülya EDIL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHülya EDIL ÖzgeçmişiHülya EDIL RandevuHülya EDIL MuayenehaneHülya EDIL Muayene ÜcretiHülya EDIL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHülya EDIL BulGetirHülya EDIL NeredeCep NoHülya EDIL UzmanıHülya EDIL Özel MuayeneHülya EDIL NumarasıHülya EDIL Nerede ÇalışıyorHülya EDIL GörevliUzmanlıkAileHülya EDIL ŞikayetHülya EDIL ÖneriHülya EDIL EleştiriHastalıklarıYorumlarHülya EDIL KimdirSekreterHemşireHülya EDIL Yeni BilgileriHülya EDIL Hakkında BilgiCerrahHekimHülya EDIL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHülya EDIL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHülya EDIL Doğum TarihiİrtibatHülya EDIL Tedavi OlanlarSağlıkHülya EDIL ÖzgeçmişHülya EDIL BiyografiCerrahisiHülya EDIL DoktordurHülya EDIL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHülya EDIL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHülya EDIL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikolog-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Afyon / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,174 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır