Doktor Bilgileri

Dr. Gökmen Tambay
GÖKMEN TAMBAY (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKMEN TAMBAY (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKMEN TAMBAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKMEN TAMBAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKMEN TAMBAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKMEN TAMBAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKMEN TAMBAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKMEN TAMBAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKMEN TAMBAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKMEN,  TAMBAY,   AdanaGÖKMEN TAMBAY Muayene ÜcretiGÖKMEN TAMBAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKMEN TAMBAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKMEN TAMBAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKMEN TAMBAY Hakkında BilgiYorumlarGÖKMEN TAMBAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKMEN TAMBAY HakkındaGÖKMEN TAMBAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKMEN TAMBAY ÖzgeçmişiGÖKMEN TAMBAY RandevuGÖKMEN TAMBAY MuayenehaneGÖKMEN TAMBAY Muayene ÜcretiGÖKMEN TAMBAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKMEN TAMBAY BulGetirGÖKMEN TAMBAY NeredeCep NoGÖKMEN TAMBAY UzmanıGÖKMEN TAMBAY Özel MuayeneGÖKMEN TAMBAY NumarasıGÖKMEN TAMBAY Nerede ÇalışıyorGÖKMEN TAMBAY GörevliUzmanlıkAileGÖKMEN TAMBAY ŞikayetGÖKMEN TAMBAY ÖneriGÖKMEN TAMBAY EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKMEN TAMBAY KimdirSekreterHemşireGÖKMEN TAMBAY Yeni BilgileriGÖKMEN TAMBAY Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKMEN TAMBAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKMEN TAMBAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKMEN TAMBAY Doğum TarihiİrtibatGÖKMEN TAMBAY Tedavi OlanlarSağlıkGÖKMEN TAMBAY ÖzgeçmişGÖKMEN TAMBAY BiyografiCerrahisiGÖKMEN TAMBAY DoktordurGÖKMEN TAMBAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKMEN TAMBAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKMEN TAMBAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,193 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır