Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Ferit Erdoğan
Ahmet Ferit Erdoğan (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Ferit Erdoğan (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ahmet Ferit Erdoğan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ahmet Ferit Erdoğan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Ferit Erdoğan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Ferit Erdoğan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Ferit Erdoğan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Ferit Erdoğan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Ferit Erdoğan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ahmet,  Ferit,  Erdoğan,   AdanaAhmet Ferit Erdoğan Muayene ÜcretiAhmet Ferit Erdoğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Ferit Erdoğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Ferit Erdoğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Ferit Erdoğan Hakkında BilgiYorumlarAhmet Ferit Erdoğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Ferit Erdoğan HakkındaAhmet Ferit Erdoğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Ferit Erdoğan ÖzgeçmişiAhmet Ferit Erdoğan RandevuAhmet Ferit Erdoğan MuayenehaneAhmet Ferit Erdoğan Muayene ÜcretiAhmet Ferit Erdoğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Ferit Erdoğan BulGetirAhmet Ferit Erdoğan NeredeCep NoAhmet Ferit Erdoğan UzmanıAhmet Ferit Erdoğan Özel MuayeneAhmet Ferit Erdoğan NumarasıAhmet Ferit Erdoğan Nerede ÇalışıyorAhmet Ferit Erdoğan GörevliUzmanlıkAileAhmet Ferit Erdoğan ŞikayetAhmet Ferit Erdoğan ÖneriAhmet Ferit Erdoğan EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Ferit Erdoğan KimdirSekreterHemşireAhmet Ferit Erdoğan Yeni BilgileriAhmet Ferit Erdoğan Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Ferit Erdoğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Ferit Erdoğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Ferit Erdoğan Doğum TarihiİrtibatAhmet Ferit Erdoğan Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Ferit Erdoğan ÖzgeçmişAhmet Ferit Erdoğan BiyografiCerrahisiAhmet Ferit Erdoğan DoktordurAhmet Ferit Erdoğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Ferit Erdoğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Ferit Erdoğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,015 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır