Doktor Bilgileri

Dr. Nazif Bozdemir
Nazif Bozdemir (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nazif Bozdemir (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Nazif Bozdemir hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Nazif Bozdemir iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nazif Bozdemir ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nazif Bozdemir ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nazif Bozdemir ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nazif Bozdemir ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nazif Bozdemir ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Nazif,  Bozdemir,   AdanaNazif Bozdemir Muayene ÜcretiNazif Bozdemir Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNazif Bozdemir Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNazif Bozdemir ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNazif Bozdemir Hakkında BilgiYorumlarNazif Bozdemir KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNazif Bozdemir HakkındaNazif Bozdemir Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNazif Bozdemir ÖzgeçmişiNazif Bozdemir RandevuNazif Bozdemir MuayenehaneNazif Bozdemir Muayene ÜcretiNazif Bozdemir ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNazif Bozdemir BulGetirNazif Bozdemir NeredeCep NoNazif Bozdemir UzmanıNazif Bozdemir Özel MuayeneNazif Bozdemir NumarasıNazif Bozdemir Nerede ÇalışıyorNazif Bozdemir GörevliUzmanlıkAileNazif Bozdemir ŞikayetNazif Bozdemir ÖneriNazif Bozdemir EleştiriHastalıklarıYorumlarNazif Bozdemir KimdirSekreterHemşireNazif Bozdemir Yeni BilgileriNazif Bozdemir Hakkında BilgiCerrahHekimNazif Bozdemir AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNazif Bozdemir TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNazif Bozdemir Doğum TarihiİrtibatNazif Bozdemir Tedavi OlanlarSağlıkNazif Bozdemir ÖzgeçmişNazif Bozdemir BiyografiCerrahisiNazif Bozdemir DoktordurNazif Bozdemir Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNazif Bozdemir TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNazif Bozdemir Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,254 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır