Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Asli Patir Münevveroğlu
ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU (İstanbul Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU (İstanbul Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ASLI,  PATIR,  MÜNEVVEROĞLU,   İstanbulASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Muayene ÜcretiASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Hakkında BilgiYorumlarASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU HakkındaASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ÖzgeçmişiASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU RandevuASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU MuayenehaneASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Muayene ÜcretiASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU BulGetirASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU NeredeCep NoASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU UzmanıASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Özel MuayeneASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU NumarasıASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Nerede ÇalışıyorASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU GörevliUzmanlıkAileASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ŞikayetASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ÖneriASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU KimdirSekreterHemşireASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Yeni BilgileriASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Doğum TarihiİrtibatASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU ÖzgeçmişASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU BiyografiCerrahisiASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU DoktordurASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLI PATIR MÜNEVVEROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,520 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır