Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Ergun Öksüz
Mehmet Ergun Öksüz (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Ergun Öksüz (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Ergun Öksüz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Ergun Öksüz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Ergun Öksüz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Ergun Öksüz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Ergun Öksüz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Ergun Öksüz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Ergun Öksüz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Ergun,  Öksüz,   AdanaMehmet Ergun Öksüz Muayene ÜcretiMehmet Ergun Öksüz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Ergun Öksüz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Ergun Öksüz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Ergun Öksüz Hakkında BilgiYorumlarMehmet Ergun Öksüz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Ergun Öksüz HakkındaMehmet Ergun Öksüz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Ergun Öksüz ÖzgeçmişiMehmet Ergun Öksüz RandevuMehmet Ergun Öksüz MuayenehaneMehmet Ergun Öksüz Muayene ÜcretiMehmet Ergun Öksüz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Ergun Öksüz BulGetirMehmet Ergun Öksüz NeredeCep NoMehmet Ergun Öksüz UzmanıMehmet Ergun Öksüz Özel MuayeneMehmet Ergun Öksüz NumarasıMehmet Ergun Öksüz Nerede ÇalışıyorMehmet Ergun Öksüz GörevliUzmanlıkAileMehmet Ergun Öksüz ŞikayetMehmet Ergun Öksüz ÖneriMehmet Ergun Öksüz EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Ergun Öksüz KimdirSekreterHemşireMehmet Ergun Öksüz Yeni BilgileriMehmet Ergun Öksüz Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Ergun Öksüz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Ergun Öksüz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Ergun Öksüz Doğum TarihiİrtibatMehmet Ergun Öksüz Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Ergun Öksüz ÖzgeçmişMehmet Ergun Öksüz BiyografiCerrahisiMehmet Ergun Öksüz DoktordurMehmet Ergun Öksüz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Ergun Öksüz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Ergun Öksüz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,530 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır