Doktor Bilgileri

Dr. Sevgi Özcan Payci
SEVGİ ÖZCAN PAYCI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVGİ ÖZCAN PAYCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVGİ ÖZCAN PAYCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVGİ ÖZCAN PAYCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVGİ,  ÖZCAN,  PAYCI,   AdanaSEVGİ ÖZCAN PAYCI Muayene ÜcretiSEVGİ ÖZCAN PAYCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVGİ ÖZCAN PAYCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVGİ ÖZCAN PAYCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVGİ ÖZCAN PAYCI Hakkında BilgiYorumlarSEVGİ ÖZCAN PAYCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVGİ ÖZCAN PAYCI HakkındaSEVGİ ÖZCAN PAYCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVGİ ÖZCAN PAYCI ÖzgeçmişiSEVGİ ÖZCAN PAYCI RandevuSEVGİ ÖZCAN PAYCI MuayenehaneSEVGİ ÖZCAN PAYCI Muayene ÜcretiSEVGİ ÖZCAN PAYCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVGİ ÖZCAN PAYCI BulGetirSEVGİ ÖZCAN PAYCI NeredeCep NoSEVGİ ÖZCAN PAYCI UzmanıSEVGİ ÖZCAN PAYCI Özel MuayeneSEVGİ ÖZCAN PAYCI NumarasıSEVGİ ÖZCAN PAYCI Nerede ÇalışıyorSEVGİ ÖZCAN PAYCI GörevliUzmanlıkAileSEVGİ ÖZCAN PAYCI ŞikayetSEVGİ ÖZCAN PAYCI ÖneriSEVGİ ÖZCAN PAYCI EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVGİ ÖZCAN PAYCI KimdirSekreterHemşireSEVGİ ÖZCAN PAYCI Yeni BilgileriSEVGİ ÖZCAN PAYCI Hakkında BilgiCerrahHekimSEVGİ ÖZCAN PAYCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVGİ ÖZCAN PAYCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVGİ ÖZCAN PAYCI Doğum TarihiİrtibatSEVGİ ÖZCAN PAYCI Tedavi OlanlarSağlıkSEVGİ ÖZCAN PAYCI ÖzgeçmişSEVGİ ÖZCAN PAYCI BiyografiCerrahisiSEVGİ ÖZCAN PAYCI DoktordurSEVGİ ÖZCAN PAYCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVGİ ÖZCAN PAYCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVGİ ÖZCAN PAYCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,377 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır