Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Alaattin Avşar
ALAATTİN AVŞAR (Afyon Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALAATTİN AVŞAR (Afyon Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ALAATTİN AVŞAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ALAATTİN AVŞAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALAATTİN AVŞAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALAATTİN AVŞAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALAATTİN AVŞAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALAATTİN AVŞAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALAATTİN AVŞAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ALAATTİN,  AVŞAR,   AfyonALAATTİN AVŞAR Muayene ÜcretiALAATTİN AVŞAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALAATTİN AVŞAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALAATTİN AVŞAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALAATTİN AVŞAR Hakkında BilgiYorumlarALAATTİN AVŞAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALAATTİN AVŞAR HakkındaALAATTİN AVŞAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALAATTİN AVŞAR ÖzgeçmişiALAATTİN AVŞAR RandevuALAATTİN AVŞAR MuayenehaneALAATTİN AVŞAR Muayene ÜcretiALAATTİN AVŞAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALAATTİN AVŞAR BulGetirALAATTİN AVŞAR NeredeCep NoALAATTİN AVŞAR UzmanıALAATTİN AVŞAR Özel MuayeneALAATTİN AVŞAR NumarasıALAATTİN AVŞAR Nerede ÇalışıyorALAATTİN AVŞAR GörevliUzmanlıkAileALAATTİN AVŞAR ŞikayetALAATTİN AVŞAR ÖneriALAATTİN AVŞAR EleştiriHastalıklarıYorumlarALAATTİN AVŞAR KimdirSekreterHemşireALAATTİN AVŞAR Yeni BilgileriALAATTİN AVŞAR Hakkında BilgiCerrahHekimALAATTİN AVŞAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALAATTİN AVŞAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALAATTİN AVŞAR Doğum TarihiİrtibatALAATTİN AVŞAR Tedavi OlanlarSağlıkALAATTİN AVŞAR ÖzgeçmişALAATTİN AVŞAR BiyografiCerrahisiALAATTİN AVŞAR DoktordurALAATTİN AVŞAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALAATTİN AVŞAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALAATTİN AVŞAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Afyon / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,260 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır