Doktor Bilgileri

Dr. Fatma Cömert
FATMA CÖMERT (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATMA CÖMERT (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATMA CÖMERT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATMA CÖMERT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATMA CÖMERT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATMA CÖMERT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATMA CÖMERT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATMA CÖMERT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATMA CÖMERT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATMA,  CÖMERT,   AdanaFATMA CÖMERT Muayene ÜcretiFATMA CÖMERT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATMA CÖMERT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATMA CÖMERT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATMA CÖMERT Hakkında BilgiYorumlarFATMA CÖMERT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATMA CÖMERT HakkındaFATMA CÖMERT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATMA CÖMERT ÖzgeçmişiFATMA CÖMERT RandevuFATMA CÖMERT MuayenehaneFATMA CÖMERT Muayene ÜcretiFATMA CÖMERT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATMA CÖMERT BulGetirFATMA CÖMERT NeredeCep NoFATMA CÖMERT UzmanıFATMA CÖMERT Özel MuayeneFATMA CÖMERT NumarasıFATMA CÖMERT Nerede ÇalışıyorFATMA CÖMERT GörevliUzmanlıkAileFATMA CÖMERT ŞikayetFATMA CÖMERT ÖneriFATMA CÖMERT EleştiriHastalıklarıYorumlarFATMA CÖMERT KimdirSekreterHemşireFATMA CÖMERT Yeni BilgileriFATMA CÖMERT Hakkında BilgiCerrahHekimFATMA CÖMERT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATMA CÖMERT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATMA CÖMERT Doğum TarihiİrtibatFATMA CÖMERT Tedavi OlanlarSağlıkFATMA CÖMERT ÖzgeçmişFATMA CÖMERT BiyografiCerrahisiFATMA CÖMERT DoktordurFATMA CÖMERT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATMA CÖMERT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATMA CÖMERT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,211 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır