Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Neslihan Erkuran
NESLİHAN ERKURAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NESLİHAN ERKURAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NESLİHAN ERKURAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NESLİHAN ERKURAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NESLİHAN ERKURAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NESLİHAN ERKURAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NESLİHAN ERKURAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NESLİHAN ERKURAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NESLİHAN ERKURAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NESLİHAN,  ERKURAN,   AdanaNESLİHAN ERKURAN Muayene ÜcretiNESLİHAN ERKURAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNESLİHAN ERKURAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNESLİHAN ERKURAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNESLİHAN ERKURAN Hakkında BilgiYorumlarNESLİHAN ERKURAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNESLİHAN ERKURAN HakkındaNESLİHAN ERKURAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNESLİHAN ERKURAN ÖzgeçmişiNESLİHAN ERKURAN RandevuNESLİHAN ERKURAN MuayenehaneNESLİHAN ERKURAN Muayene ÜcretiNESLİHAN ERKURAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNESLİHAN ERKURAN BulGetirNESLİHAN ERKURAN NeredeCep NoNESLİHAN ERKURAN UzmanıNESLİHAN ERKURAN Özel MuayeneNESLİHAN ERKURAN NumarasıNESLİHAN ERKURAN Nerede ÇalışıyorNESLİHAN ERKURAN GörevliUzmanlıkAileNESLİHAN ERKURAN ŞikayetNESLİHAN ERKURAN ÖneriNESLİHAN ERKURAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNESLİHAN ERKURAN KimdirSekreterHemşireNESLİHAN ERKURAN Yeni BilgileriNESLİHAN ERKURAN Hakkında BilgiCerrahHekimNESLİHAN ERKURAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNESLİHAN ERKURAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNESLİHAN ERKURAN Doğum TarihiİrtibatNESLİHAN ERKURAN Tedavi OlanlarSağlıkNESLİHAN ERKURAN ÖzgeçmişNESLİHAN ERKURAN BiyografiCerrahisiNESLİHAN ERKURAN DoktordurNESLİHAN ERKURAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNESLİHAN ERKURAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNESLİHAN ERKURAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,425 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır