Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İnci Turan
İNCİ TURAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İNCİ TURAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İNCİ TURAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İNCİ TURAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İNCİ TURAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İNCİ TURAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İNCİ TURAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İNCİ TURAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İNCİ TURAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İNCİ,  TURAN,   AdanaİNCİ TURAN Muayene ÜcretiİNCİ TURAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİNCİ TURAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİNCİ TURAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİNCİ TURAN Hakkında BilgiYorumlarİNCİ TURAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİNCİ TURAN HakkındaİNCİ TURAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİNCİ TURAN ÖzgeçmişiİNCİ TURAN RandevuİNCİ TURAN MuayenehaneİNCİ TURAN Muayene ÜcretiİNCİ TURAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİNCİ TURAN BulGetirİNCİ TURAN NeredeCep NoİNCİ TURAN UzmanıİNCİ TURAN Özel MuayeneİNCİ TURAN NumarasıİNCİ TURAN Nerede ÇalışıyorİNCİ TURAN GörevliUzmanlıkAileİNCİ TURAN ŞikayetİNCİ TURAN ÖneriİNCİ TURAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİNCİ TURAN KimdirSekreterHemşireİNCİ TURAN Yeni BilgileriİNCİ TURAN Hakkında BilgiCerrahHekimİNCİ TURAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİNCİ TURAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİNCİ TURAN Doğum TarihiİrtibatİNCİ TURAN Tedavi OlanlarSağlıkİNCİ TURAN ÖzgeçmişİNCİ TURAN BiyografiCerrahisiİNCİ TURAN DoktordurİNCİ TURAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİNCİ TURAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİNCİ TURAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,080 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır