Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Halit Tufan Mengü
HALİT TUFAN MENGÜ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALİT TUFAN MENGÜ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HALİT TUFAN MENGÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HALİT TUFAN MENGÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HALİT TUFAN MENGÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HALİT TUFAN MENGÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HALİT TUFAN MENGÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HALİT TUFAN MENGÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HALİT TUFAN MENGÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HALİT,  TUFAN,  MENGÜ,   AdanaHALİT TUFAN MENGÜ Muayene ÜcretiHALİT TUFAN MENGÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALİT TUFAN MENGÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALİT TUFAN MENGÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALİT TUFAN MENGÜ Hakkında BilgiYorumlarHALİT TUFAN MENGÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALİT TUFAN MENGÜ HakkındaHALİT TUFAN MENGÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALİT TUFAN MENGÜ ÖzgeçmişiHALİT TUFAN MENGÜ RandevuHALİT TUFAN MENGÜ MuayenehaneHALİT TUFAN MENGÜ Muayene ÜcretiHALİT TUFAN MENGÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALİT TUFAN MENGÜ BulGetirHALİT TUFAN MENGÜ NeredeCep NoHALİT TUFAN MENGÜ UzmanıHALİT TUFAN MENGÜ Özel MuayeneHALİT TUFAN MENGÜ NumarasıHALİT TUFAN MENGÜ Nerede ÇalışıyorHALİT TUFAN MENGÜ GörevliUzmanlıkAileHALİT TUFAN MENGÜ ŞikayetHALİT TUFAN MENGÜ ÖneriHALİT TUFAN MENGÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarHALİT TUFAN MENGÜ KimdirSekreterHemşireHALİT TUFAN MENGÜ Yeni BilgileriHALİT TUFAN MENGÜ Hakkında BilgiCerrahHekimHALİT TUFAN MENGÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALİT TUFAN MENGÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALİT TUFAN MENGÜ Doğum TarihiİrtibatHALİT TUFAN MENGÜ Tedavi OlanlarSağlıkHALİT TUFAN MENGÜ ÖzgeçmişHALİT TUFAN MENGÜ BiyografiCerrahisiHALİT TUFAN MENGÜ DoktordurHALİT TUFAN MENGÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALİT TUFAN MENGÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALİT TUFAN MENGÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,072 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır