Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hakan Kaya
HAKAN KAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAKAN KAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HAKAN KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HAKAN KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAKAN KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAKAN KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAKAN KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAKAN KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAKAN KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HAKAN,  KAYA,   AdanaHAKAN KAYA Muayene ÜcretiHAKAN KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAKAN KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAKAN KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAKAN KAYA Hakkında BilgiYorumlarHAKAN KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAKAN KAYA HakkındaHAKAN KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAKAN KAYA ÖzgeçmişiHAKAN KAYA RandevuHAKAN KAYA MuayenehaneHAKAN KAYA Muayene ÜcretiHAKAN KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAKAN KAYA BulGetirHAKAN KAYA NeredeCep NoHAKAN KAYA UzmanıHAKAN KAYA Özel MuayeneHAKAN KAYA NumarasıHAKAN KAYA Nerede ÇalışıyorHAKAN KAYA GörevliUzmanlıkAileHAKAN KAYA ŞikayetHAKAN KAYA ÖneriHAKAN KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarHAKAN KAYA KimdirSekreterHemşireHAKAN KAYA Yeni BilgileriHAKAN KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimHAKAN KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAKAN KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAKAN KAYA Doğum TarihiİrtibatHAKAN KAYA Tedavi OlanlarSağlıkHAKAN KAYA ÖzgeçmişHAKAN KAYA BiyografiCerrahisiHAKAN KAYA DoktordurHAKAN KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAKAN KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAKAN KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,013 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır