Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şevki Yaşar Başkaptan
ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN (Isparta Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN (Isparta Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞEVKI,  YAŞAR,  BAŞKAPTAN,   IspartaŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Muayene ÜcretiŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Hakkında BilgiYorumlarŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN HakkındaŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ÖzgeçmişiŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN RandevuŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN MuayenehaneŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Muayene ÜcretiŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN BulGetirŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN NeredeCep NoŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN UzmanıŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Özel MuayeneŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN NumarasıŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Nerede ÇalışıyorŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN GörevliUzmanlıkAileŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ŞikayetŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ÖneriŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN KimdirSekreterHemşireŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Yeni BilgileriŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Hakkında BilgiCerrahHekimŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Doğum TarihiİrtibatŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Tedavi OlanlarSağlıkŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN ÖzgeçmişŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN BiyografiCerrahisiŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN DoktordurŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEVKI YAŞAR BAŞKAPTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Isparta / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,212 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır