Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülçin Kadakal Çobanoğlu
GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLÇİN,  KADAKAL,  ÇOBANOĞLU,   AdanaGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Muayene ÜcretiGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Hakkında BilgiYorumlarGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU HakkındaGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ÖzgeçmişiGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU RandevuGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU MuayenehaneGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Muayene ÜcretiGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU BulGetirGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU NeredeCep NoGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU UzmanıGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Özel MuayeneGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU NumarasıGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Nerede ÇalışıyorGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU GörevliUzmanlıkAileGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ŞikayetGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ÖneriGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU KimdirSekreterHemşireGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Yeni BilgileriGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Doğum TarihiİrtibatGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU ÖzgeçmişGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU BiyografiCerrahisiGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU DoktordurGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLÇİN KADAKAL ÇOBANOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,407 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır