Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülay Tuna
GÜLAY TUNA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLAY TUNA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLAY TUNA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLAY TUNA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLAY TUNA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLAY TUNA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLAY TUNA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLAY TUNA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLAY TUNA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLAY,  TUNA,   AdanaGÜLAY TUNA Muayene ÜcretiGÜLAY TUNA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLAY TUNA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLAY TUNA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLAY TUNA Hakkında BilgiYorumlarGÜLAY TUNA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLAY TUNA HakkındaGÜLAY TUNA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLAY TUNA ÖzgeçmişiGÜLAY TUNA RandevuGÜLAY TUNA MuayenehaneGÜLAY TUNA Muayene ÜcretiGÜLAY TUNA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLAY TUNA BulGetirGÜLAY TUNA NeredeCep NoGÜLAY TUNA UzmanıGÜLAY TUNA Özel MuayeneGÜLAY TUNA NumarasıGÜLAY TUNA Nerede ÇalışıyorGÜLAY TUNA GörevliUzmanlıkAileGÜLAY TUNA ŞikayetGÜLAY TUNA ÖneriGÜLAY TUNA EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLAY TUNA KimdirSekreterHemşireGÜLAY TUNA Yeni BilgileriGÜLAY TUNA Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLAY TUNA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLAY TUNA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLAY TUNA Doğum TarihiİrtibatGÜLAY TUNA Tedavi OlanlarSağlıkGÜLAY TUNA ÖzgeçmişGÜLAY TUNA BiyografiCerrahisiGÜLAY TUNA DoktordurGÜLAY TUNA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLAY TUNA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLAY TUNA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,373 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır