Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Füsun Gündoğan Demiröz
FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FÜSUN,  GÜNDOĞAN,  DEMİRÖZ,   AdanaFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Muayene ÜcretiFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Hakkında BilgiYorumlarFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ HakkındaFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ÖzgeçmişiFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ RandevuFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ MuayenehaneFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Muayene ÜcretiFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ BulGetirFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ NeredeCep NoFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ UzmanıFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Özel MuayeneFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ NumarasıFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Nerede ÇalışıyorFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ GörevliUzmanlıkAileFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ŞikayetFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ÖneriFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ KimdirSekreterHemşireFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Yeni BilgileriFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Doğum TarihiİrtibatFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Tedavi OlanlarSağlıkFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ ÖzgeçmişFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ BiyografiCerrahisiFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ DoktordurFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFÜSUN GÜNDOĞAN DEMİRÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,406 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır