Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kemal Türker Ulutaş
Kemal TÜRKER ULUTAŞ (Osmaniye Tıbbi Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ (Osmaniye Tıbbi Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Kemal TÜRKER ULUTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Kemal,  TÜRKER,  ULUTAŞ,   OsmaniyeKemal TÜRKER ULUTAŞ Muayene ÜcretiKemal TÜRKER ULUTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKemal TÜRKER ULUTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKemal TÜRKER ULUTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKemal TÜRKER ULUTAŞ Hakkında BilgiYorumlarKemal TÜRKER ULUTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKemal TÜRKER ULUTAŞ HakkındaKemal TÜRKER ULUTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKemal TÜRKER ULUTAŞ ÖzgeçmişiKemal TÜRKER ULUTAŞ RandevuKemal TÜRKER ULUTAŞ MuayenehaneKemal TÜRKER ULUTAŞ Muayene ÜcretiKemal TÜRKER ULUTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKemal TÜRKER ULUTAŞ BulGetirKemal TÜRKER ULUTAŞ NeredeCep NoKemal TÜRKER ULUTAŞ UzmanıKemal TÜRKER ULUTAŞ Özel MuayeneKemal TÜRKER ULUTAŞ NumarasıKemal TÜRKER ULUTAŞ Nerede ÇalışıyorKemal TÜRKER ULUTAŞ GörevliUzmanlıkAileKemal TÜRKER ULUTAŞ ŞikayetKemal TÜRKER ULUTAŞ ÖneriKemal TÜRKER ULUTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarKemal TÜRKER ULUTAŞ KimdirSekreterHemşireKemal TÜRKER ULUTAŞ Yeni BilgileriKemal TÜRKER ULUTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimKemal TÜRKER ULUTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKemal TÜRKER ULUTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKemal TÜRKER ULUTAŞ Doğum TarihiİrtibatKemal TÜRKER ULUTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkKemal TÜRKER ULUTAŞ ÖzgeçmişKemal TÜRKER ULUTAŞ BiyografiCerrahisiKemal TÜRKER ULUTAŞ DoktordurKemal TÜRKER ULUTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKemal TÜRKER ULUTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKemal TÜRKER ULUTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTıbbiBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Osmaniye / Kadirli
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,238 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır