Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Gürhan Poçan
AHMET GÜRHAN POÇAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET GÜRHAN POÇAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET GÜRHAN POÇAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET GÜRHAN POÇAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  GÜRHAN,  POÇAN,   AdanaAHMET GÜRHAN POÇAN Muayene ÜcretiAHMET GÜRHAN POÇAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET GÜRHAN POÇAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET GÜRHAN POÇAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET GÜRHAN POÇAN Hakkında BilgiYorumlarAHMET GÜRHAN POÇAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET GÜRHAN POÇAN HakkındaAHMET GÜRHAN POÇAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET GÜRHAN POÇAN ÖzgeçmişiAHMET GÜRHAN POÇAN RandevuAHMET GÜRHAN POÇAN MuayenehaneAHMET GÜRHAN POÇAN Muayene ÜcretiAHMET GÜRHAN POÇAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET GÜRHAN POÇAN BulGetirAHMET GÜRHAN POÇAN NeredeCep NoAHMET GÜRHAN POÇAN UzmanıAHMET GÜRHAN POÇAN Özel MuayeneAHMET GÜRHAN POÇAN NumarasıAHMET GÜRHAN POÇAN Nerede ÇalışıyorAHMET GÜRHAN POÇAN GörevliUzmanlıkAileAHMET GÜRHAN POÇAN ŞikayetAHMET GÜRHAN POÇAN ÖneriAHMET GÜRHAN POÇAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET GÜRHAN POÇAN KimdirSekreterHemşireAHMET GÜRHAN POÇAN Yeni BilgileriAHMET GÜRHAN POÇAN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET GÜRHAN POÇAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET GÜRHAN POÇAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET GÜRHAN POÇAN Doğum TarihiİrtibatAHMET GÜRHAN POÇAN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET GÜRHAN POÇAN ÖzgeçmişAHMET GÜRHAN POÇAN BiyografiCerrahisiAHMET GÜRHAN POÇAN DoktordurAHMET GÜRHAN POÇAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET GÜRHAN POÇAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET GÜRHAN POÇAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,072 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır