Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Nafiz Bozdemir
NAFİZ BOZDEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAFİZ BOZDEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. NAFİZ BOZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. NAFİZ BOZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAFİZ BOZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAFİZ BOZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAFİZ BOZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAFİZ BOZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAFİZ BOZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.NAFİZ,  BOZDEMİR,   AdanaNAFİZ BOZDEMİR Muayene ÜcretiNAFİZ BOZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAFİZ BOZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAFİZ BOZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAFİZ BOZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarNAFİZ BOZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAFİZ BOZDEMİR HakkındaNAFİZ BOZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAFİZ BOZDEMİR ÖzgeçmişiNAFİZ BOZDEMİR RandevuNAFİZ BOZDEMİR MuayenehaneNAFİZ BOZDEMİR Muayene ÜcretiNAFİZ BOZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAFİZ BOZDEMİR BulGetirNAFİZ BOZDEMİR NeredeCep NoNAFİZ BOZDEMİR UzmanıNAFİZ BOZDEMİR Özel MuayeneNAFİZ BOZDEMİR NumarasıNAFİZ BOZDEMİR Nerede ÇalışıyorNAFİZ BOZDEMİR GörevliUzmanlıkAileNAFİZ BOZDEMİR ŞikayetNAFİZ BOZDEMİR ÖneriNAFİZ BOZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarNAFİZ BOZDEMİR KimdirSekreterHemşireNAFİZ BOZDEMİR Yeni BilgileriNAFİZ BOZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimNAFİZ BOZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAFİZ BOZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAFİZ BOZDEMİR Doğum TarihiİrtibatNAFİZ BOZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkNAFİZ BOZDEMİR ÖzgeçmişNAFİZ BOZDEMİR BiyografiCerrahisiNAFİZ BOZDEMİR DoktordurNAFİZ BOZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAFİZ BOZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAFİZ BOZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,240 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır