Doktor Bilgileri

Dr. Zuhal Şaşoğlu Tunçer
ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZUHAL,  ŞAŞOĞLU,  TUNÇER,   AdanaZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Muayene ÜcretiZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Hakkında BilgiYorumlarZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER HakkındaZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ÖzgeçmişiZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER RandevuZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER MuayenehaneZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Muayene ÜcretiZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER BulGetirZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER NeredeCep NoZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER UzmanıZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Özel MuayeneZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER NumarasıZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Nerede ÇalışıyorZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER GörevliUzmanlıkAileZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ŞikayetZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ÖneriZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER EleştiriHastalıklarıYorumlarZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER KimdirSekreterHemşireZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Yeni BilgileriZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Hakkında BilgiCerrahHekimZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Doğum TarihiİrtibatZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Tedavi OlanlarSağlıkZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER ÖzgeçmişZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER BiyografiCerrahisiZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER DoktordurZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZUHAL ŞAŞOĞLU TUNÇER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,562 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır