Doktor Bilgileri

Dr. Zuhal Güneş Tanrikulu
ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZUHAL,  GÜNEŞ,  TANRIKULU,   AdanaZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Muayene ÜcretiZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Hakkında BilgiYorumlarZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU HakkındaZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ÖzgeçmişiZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU RandevuZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU MuayenehaneZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Muayene ÜcretiZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU BulGetirZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU NeredeCep NoZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU UzmanıZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Özel MuayeneZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU NumarasıZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Nerede ÇalışıyorZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU GörevliUzmanlıkAileZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ŞikayetZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ÖneriZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU EleştiriHastalıklarıYorumlarZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU KimdirSekreterHemşireZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Yeni BilgileriZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Hakkında BilgiCerrahHekimZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Doğum TarihiİrtibatZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Tedavi OlanlarSağlıkZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU ÖzgeçmişZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU BiyografiCerrahisiZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU DoktordurZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZUHAL GÜNEŞ TANRIKULU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,450 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır