Doktor Bilgileri

Dr. Zerrin Öztürk Aktaş
ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZERRİN,  ÖZTÜRK,  AKTAŞ,   AdanaZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Muayene ÜcretiZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Hakkında BilgiYorumlarZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ HakkındaZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ÖzgeçmişiZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ RandevuZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ MuayenehaneZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Muayene ÜcretiZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ BulGetirZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ NeredeCep NoZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ UzmanıZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Özel MuayeneZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ NumarasıZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Nerede ÇalışıyorZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ GörevliUzmanlıkAileZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ŞikayetZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ÖneriZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ KimdirSekreterHemşireZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Yeni BilgileriZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Doğum TarihiİrtibatZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ ÖzgeçmişZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ BiyografiCerrahisiZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ DoktordurZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZERRİN ÖZTÜRK AKTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,123 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır