Doktor Bilgileri

Dr. Zafer Şahin
ZAFER ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZAFER ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZAFER ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZAFER ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZAFER ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZAFER ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZAFER ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZAFER ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZAFER ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZAFER,  ŞAHİN,   AdanaZAFER ŞAHİN Muayene ÜcretiZAFER ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZAFER ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZAFER ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZAFER ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarZAFER ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZAFER ŞAHİN HakkındaZAFER ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZAFER ŞAHİN ÖzgeçmişiZAFER ŞAHİN RandevuZAFER ŞAHİN MuayenehaneZAFER ŞAHİN Muayene ÜcretiZAFER ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZAFER ŞAHİN BulGetirZAFER ŞAHİN NeredeCep NoZAFER ŞAHİN UzmanıZAFER ŞAHİN Özel MuayeneZAFER ŞAHİN NumarasıZAFER ŞAHİN Nerede ÇalışıyorZAFER ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileZAFER ŞAHİN ŞikayetZAFER ŞAHİN ÖneriZAFER ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarZAFER ŞAHİN KimdirSekreterHemşireZAFER ŞAHİN Yeni BilgileriZAFER ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimZAFER ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZAFER ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZAFER ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatZAFER ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkZAFER ŞAHİN ÖzgeçmişZAFER ŞAHİN BiyografiCerrahisiZAFER ŞAHİN DoktordurZAFER ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZAFER ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZAFER ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,699 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır