Doktor Bilgileri

Dr. Yusuf Çabuk
YUSUF ÇABUK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF ÇABUK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YUSUF ÇABUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YUSUF ÇABUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF ÇABUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF ÇABUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF ÇABUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF ÇABUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF ÇABUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YUSUF,  ÇABUK,   AdanaYUSUF ÇABUK Muayene ÜcretiYUSUF ÇABUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF ÇABUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF ÇABUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF ÇABUK Hakkında BilgiYorumlarYUSUF ÇABUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF ÇABUK HakkındaYUSUF ÇABUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF ÇABUK ÖzgeçmişiYUSUF ÇABUK RandevuYUSUF ÇABUK MuayenehaneYUSUF ÇABUK Muayene ÜcretiYUSUF ÇABUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF ÇABUK BulGetirYUSUF ÇABUK NeredeCep NoYUSUF ÇABUK UzmanıYUSUF ÇABUK Özel MuayeneYUSUF ÇABUK NumarasıYUSUF ÇABUK Nerede ÇalışıyorYUSUF ÇABUK GörevliUzmanlıkAileYUSUF ÇABUK ŞikayetYUSUF ÇABUK ÖneriYUSUF ÇABUK EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF ÇABUK KimdirSekreterHemşireYUSUF ÇABUK Yeni BilgileriYUSUF ÇABUK Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF ÇABUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF ÇABUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF ÇABUK Doğum TarihiİrtibatYUSUF ÇABUK Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF ÇABUK ÖzgeçmişYUSUF ÇABUK BiyografiCerrahisiYUSUF ÇABUK DoktordurYUSUF ÇABUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF ÇABUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF ÇABUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,369 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır