Doktor Bilgileri

Dr. Yildiz Yüzücü Seçilmiş
YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YILDIZ,  YÜZÜCÜ,  SEÇİLMİŞ,   AdanaYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Muayene ÜcretiYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Hakkında BilgiYorumlarYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ HakkındaYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ÖzgeçmişiYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ RandevuYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ MuayenehaneYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Muayene ÜcretiYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ BulGetirYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ NeredeCep NoYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ UzmanıYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Özel MuayeneYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ NumarasıYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Nerede ÇalışıyorYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ GörevliUzmanlıkAileYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ŞikayetYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ÖneriYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ KimdirSekreterHemşireYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Yeni BilgileriYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Hakkında BilgiCerrahHekimYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Doğum TarihiİrtibatYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Tedavi OlanlarSağlıkYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ ÖzgeçmişYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ BiyografiCerrahisiYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ DoktordurYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILDIZ YÜZÜCÜ SEÇİLMİŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,451 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır