Doktor Bilgileri

Dr. Yildiz Sevgi Karakaya
YILDIZ SEVGİ KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YILDIZ SEVGİ KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YILDIZ SEVGİ KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILDIZ SEVGİ KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YILDIZ,  SEVGİ,  KARAKAYA,   AdanaYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Muayene ÜcretiYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarYILDIZ SEVGİ KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILDIZ SEVGİ KARAKAYA HakkındaYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ÖzgeçmişiYILDIZ SEVGİ KARAKAYA RandevuYILDIZ SEVGİ KARAKAYA MuayenehaneYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Muayene ÜcretiYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILDIZ SEVGİ KARAKAYA BulGetirYILDIZ SEVGİ KARAKAYA NeredeCep NoYILDIZ SEVGİ KARAKAYA UzmanıYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Özel MuayeneYILDIZ SEVGİ KARAKAYA NumarasıYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Nerede ÇalışıyorYILDIZ SEVGİ KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ŞikayetYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ÖneriYILDIZ SEVGİ KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarYILDIZ SEVGİ KARAKAYA KimdirSekreterHemşireYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Yeni BilgileriYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimYILDIZ SEVGİ KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILDIZ SEVGİ KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkYILDIZ SEVGİ KARAKAYA ÖzgeçmişYILDIZ SEVGİ KARAKAYA BiyografiCerrahisiYILDIZ SEVGİ KARAKAYA DoktordurYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILDIZ SEVGİ KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILDIZ SEVGİ KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,161 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır