Doktor Bilgileri

Dr. Bariş Karabulut
BARIŞ KARABULUT (Adana Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BARIŞ KARABULUT (Adana Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BARIŞ KARABULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BARIŞ KARABULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BARIŞ KARABULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BARIŞ KARABULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BARIŞ KARABULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BARIŞ KARABULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BARIŞ KARABULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BARIŞ,  KARABULUT,   AdanaBARIŞ KARABULUT Muayene ÜcretiBARIŞ KARABULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBARIŞ KARABULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBARIŞ KARABULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBARIŞ KARABULUT Hakkında BilgiYorumlarBARIŞ KARABULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBARIŞ KARABULUT HakkındaBARIŞ KARABULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBARIŞ KARABULUT ÖzgeçmişiBARIŞ KARABULUT RandevuBARIŞ KARABULUT MuayenehaneBARIŞ KARABULUT Muayene ÜcretiBARIŞ KARABULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBARIŞ KARABULUT BulGetirBARIŞ KARABULUT NeredeCep NoBARIŞ KARABULUT UzmanıBARIŞ KARABULUT Özel MuayeneBARIŞ KARABULUT NumarasıBARIŞ KARABULUT Nerede ÇalışıyorBARIŞ KARABULUT GörevliUzmanlıkAileBARIŞ KARABULUT ŞikayetBARIŞ KARABULUT ÖneriBARIŞ KARABULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarBARIŞ KARABULUT KimdirSekreterHemşireBARIŞ KARABULUT Yeni BilgileriBARIŞ KARABULUT Hakkında BilgiCerrahHekimBARIŞ KARABULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBARIŞ KARABULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBARIŞ KARABULUT Doğum TarihiİrtibatBARIŞ KARABULUT Tedavi OlanlarSağlıkBARIŞ KARABULUT ÖzgeçmişBARIŞ KARABULUT BiyografiCerrahisiBARIŞ KARABULUT DoktordurBARIŞ KARABULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBARIŞ KARABULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBARIŞ KARABULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,587 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır