Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Muammer Özgür Çevik
MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK (Adıyaman Tibbi Genetik Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK (Adıyaman Tibbi Genetik Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MUAMMER,  ÖZGÜR,  ÇEVİK,   AdıyamanMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Muayene ÜcretiMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Hakkında BilgiYorumlarMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK HakkındaMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ÖzgeçmişiMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK RandevuMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK MuayenehaneMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Muayene ÜcretiMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK BulGetirMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK NeredeCep NoMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK UzmanıMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Özel MuayeneMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK NumarasıMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Nerede ÇalışıyorMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK GörevliUzmanlıkAileMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ŞikayetMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ÖneriMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK EleştiriHastalıklarıYorumlarMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK KimdirSekreterHemşireMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Yeni BilgileriMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Hakkında BilgiCerrahHekimMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Doğum TarihiİrtibatMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Tedavi OlanlarSağlıkMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK ÖzgeçmişMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK BiyografiCerrahisiMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK DoktordurMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUAMMER ÖZGÜR ÇEVİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiGenetik-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,484 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır