Doktor Bilgileri

Dr. Yaşar Çamsari
YAŞAR ÇAMSARI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAŞAR ÇAMSARI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YAŞAR ÇAMSARI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YAŞAR ÇAMSARI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAŞAR ÇAMSARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAŞAR ÇAMSARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAŞAR ÇAMSARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAŞAR ÇAMSARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAŞAR ÇAMSARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YAŞAR,  ÇAMSARI,   AdanaYAŞAR ÇAMSARI Muayene ÜcretiYAŞAR ÇAMSARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAŞAR ÇAMSARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAŞAR ÇAMSARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAŞAR ÇAMSARI Hakkında BilgiYorumlarYAŞAR ÇAMSARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAŞAR ÇAMSARI HakkındaYAŞAR ÇAMSARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAŞAR ÇAMSARI ÖzgeçmişiYAŞAR ÇAMSARI RandevuYAŞAR ÇAMSARI MuayenehaneYAŞAR ÇAMSARI Muayene ÜcretiYAŞAR ÇAMSARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAŞAR ÇAMSARI BulGetirYAŞAR ÇAMSARI NeredeCep NoYAŞAR ÇAMSARI UzmanıYAŞAR ÇAMSARI Özel MuayeneYAŞAR ÇAMSARI NumarasıYAŞAR ÇAMSARI Nerede ÇalışıyorYAŞAR ÇAMSARI GörevliUzmanlıkAileYAŞAR ÇAMSARI ŞikayetYAŞAR ÇAMSARI ÖneriYAŞAR ÇAMSARI EleştiriHastalıklarıYorumlarYAŞAR ÇAMSARI KimdirSekreterHemşireYAŞAR ÇAMSARI Yeni BilgileriYAŞAR ÇAMSARI Hakkında BilgiCerrahHekimYAŞAR ÇAMSARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAŞAR ÇAMSARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAŞAR ÇAMSARI Doğum TarihiİrtibatYAŞAR ÇAMSARI Tedavi OlanlarSağlıkYAŞAR ÇAMSARI ÖzgeçmişYAŞAR ÇAMSARI BiyografiCerrahisiYAŞAR ÇAMSARI DoktordurYAŞAR ÇAMSARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAŞAR ÇAMSARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAŞAR ÇAMSARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,448 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır