Doktor Bilgileri

Dr. Yasemin Bingöl Dağtekin
YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YASEMİN,  BİNGÖL,  DAĞTEKİN,   AdanaYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Muayene ÜcretiYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN HakkındaYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ÖzgeçmişiYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN RandevuYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN MuayenehaneYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Muayene ÜcretiYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN BulGetirYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN NeredeCep NoYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN UzmanıYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Özel MuayeneYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN NumarasıYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Nerede ÇalışıyorYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN GörevliUzmanlıkAileYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ŞikayetYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ÖneriYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN KimdirSekreterHemşireYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Yeni BilgileriYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Doğum TarihiİrtibatYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN ÖzgeçmişYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN BiyografiCerrahisiYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN DoktordurYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN BİNGÖL DAĞTEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,573 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır