Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Haci Taner Bulut
HACI TANER BULUT (Adıyaman Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HACI TANER BULUT (Adıyaman Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. HACI TANER BULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. HACI TANER BULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HACI TANER BULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HACI TANER BULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HACI TANER BULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HACI TANER BULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HACI TANER BULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.HACI,  TANER,  BULUT,   AdıyamanHACI TANER BULUT Muayene ÜcretiHACI TANER BULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHACI TANER BULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHACI TANER BULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHACI TANER BULUT Hakkında BilgiYorumlarHACI TANER BULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHACI TANER BULUT HakkındaHACI TANER BULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHACI TANER BULUT ÖzgeçmişiHACI TANER BULUT RandevuHACI TANER BULUT MuayenehaneHACI TANER BULUT Muayene ÜcretiHACI TANER BULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHACI TANER BULUT BulGetirHACI TANER BULUT NeredeCep NoHACI TANER BULUT UzmanıHACI TANER BULUT Özel MuayeneHACI TANER BULUT NumarasıHACI TANER BULUT Nerede ÇalışıyorHACI TANER BULUT GörevliUzmanlıkAileHACI TANER BULUT ŞikayetHACI TANER BULUT ÖneriHACI TANER BULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarHACI TANER BULUT KimdirSekreterHemşireHACI TANER BULUT Yeni BilgileriHACI TANER BULUT Hakkında BilgiCerrahHekimHACI TANER BULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHACI TANER BULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHACI TANER BULUT Doğum TarihiİrtibatHACI TANER BULUT Tedavi OlanlarSağlıkHACI TANER BULUT ÖzgeçmişHACI TANER BULUT BiyografiCerrahisiHACI TANER BULUT DoktordurHACI TANER BULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHACI TANER BULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHACI TANER BULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,665 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır