Doktor Bilgileri

Dr. Ulaş Özgün
ULAŞ ÖZGÜN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ULAŞ ÖZGÜN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ULAŞ ÖZGÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ULAŞ ÖZGÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ULAŞ ÖZGÜN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ULAŞ ÖZGÜN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ULAŞ ÖZGÜN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ULAŞ ÖZGÜN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ULAŞ ÖZGÜN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ULAŞ,  ÖZGÜN,   AdanaULAŞ ÖZGÜN Muayene ÜcretiULAŞ ÖZGÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerULAŞ ÖZGÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriULAŞ ÖZGÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarULAŞ ÖZGÜN Hakkında BilgiYorumlarULAŞ ÖZGÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiULAŞ ÖZGÜN HakkındaULAŞ ÖZGÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıULAŞ ÖZGÜN ÖzgeçmişiULAŞ ÖZGÜN RandevuULAŞ ÖZGÜN MuayenehaneULAŞ ÖZGÜN Muayene ÜcretiULAŞ ÖZGÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraULAŞ ÖZGÜN BulGetirULAŞ ÖZGÜN NeredeCep NoULAŞ ÖZGÜN UzmanıULAŞ ÖZGÜN Özel MuayeneULAŞ ÖZGÜN NumarasıULAŞ ÖZGÜN Nerede ÇalışıyorULAŞ ÖZGÜN GörevliUzmanlıkAileULAŞ ÖZGÜN ŞikayetULAŞ ÖZGÜN ÖneriULAŞ ÖZGÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarULAŞ ÖZGÜN KimdirSekreterHemşireULAŞ ÖZGÜN Yeni BilgileriULAŞ ÖZGÜN Hakkında BilgiCerrahHekimULAŞ ÖZGÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikULAŞ ÖZGÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviULAŞ ÖZGÜN Doğum TarihiİrtibatULAŞ ÖZGÜN Tedavi OlanlarSağlıkULAŞ ÖZGÜN ÖzgeçmişULAŞ ÖZGÜN BiyografiCerrahisiULAŞ ÖZGÜN DoktordurULAŞ ÖZGÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıULAŞ ÖZGÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirULAŞ ÖZGÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,431 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır