Doktor Bilgileri

Dr. Tuğrul Tunca
TUĞRUL TUNCA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUĞRUL TUNCA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUĞRUL TUNCA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUĞRUL TUNCA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUĞRUL TUNCA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUĞRUL TUNCA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUĞRUL TUNCA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUĞRUL TUNCA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUĞRUL TUNCA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUĞRUL,  TUNCA,   AdanaTUĞRUL TUNCA Muayene ÜcretiTUĞRUL TUNCA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUĞRUL TUNCA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUĞRUL TUNCA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUĞRUL TUNCA Hakkında BilgiYorumlarTUĞRUL TUNCA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUĞRUL TUNCA HakkındaTUĞRUL TUNCA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUĞRUL TUNCA ÖzgeçmişiTUĞRUL TUNCA RandevuTUĞRUL TUNCA MuayenehaneTUĞRUL TUNCA Muayene ÜcretiTUĞRUL TUNCA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUĞRUL TUNCA BulGetirTUĞRUL TUNCA NeredeCep NoTUĞRUL TUNCA UzmanıTUĞRUL TUNCA Özel MuayeneTUĞRUL TUNCA NumarasıTUĞRUL TUNCA Nerede ÇalışıyorTUĞRUL TUNCA GörevliUzmanlıkAileTUĞRUL TUNCA ŞikayetTUĞRUL TUNCA ÖneriTUĞRUL TUNCA EleştiriHastalıklarıYorumlarTUĞRUL TUNCA KimdirSekreterHemşireTUĞRUL TUNCA Yeni BilgileriTUĞRUL TUNCA Hakkında BilgiCerrahHekimTUĞRUL TUNCA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUĞRUL TUNCA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUĞRUL TUNCA Doğum TarihiİrtibatTUĞRUL TUNCA Tedavi OlanlarSağlıkTUĞRUL TUNCA ÖzgeçmişTUĞRUL TUNCA BiyografiCerrahisiTUĞRUL TUNCA DoktordurTUĞRUL TUNCA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUĞRUL TUNCA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUĞRUL TUNCA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,583 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır