Doktor Bilgileri

Dr. Tijen Emine Göçer
TİJEN EMİNE GÖÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TİJEN EMİNE GÖÇER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TİJEN EMİNE GÖÇER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TİJEN EMİNE GÖÇER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TİJEN,  EMİNE,  GÖÇER,   AdanaTİJEN EMİNE GÖÇER Muayene ÜcretiTİJEN EMİNE GÖÇER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTİJEN EMİNE GÖÇER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTİJEN EMİNE GÖÇER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTİJEN EMİNE GÖÇER Hakkında BilgiYorumlarTİJEN EMİNE GÖÇER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTİJEN EMİNE GÖÇER HakkındaTİJEN EMİNE GÖÇER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTİJEN EMİNE GÖÇER ÖzgeçmişiTİJEN EMİNE GÖÇER RandevuTİJEN EMİNE GÖÇER MuayenehaneTİJEN EMİNE GÖÇER Muayene ÜcretiTİJEN EMİNE GÖÇER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTİJEN EMİNE GÖÇER BulGetirTİJEN EMİNE GÖÇER NeredeCep NoTİJEN EMİNE GÖÇER UzmanıTİJEN EMİNE GÖÇER Özel MuayeneTİJEN EMİNE GÖÇER NumarasıTİJEN EMİNE GÖÇER Nerede ÇalışıyorTİJEN EMİNE GÖÇER GörevliUzmanlıkAileTİJEN EMİNE GÖÇER ŞikayetTİJEN EMİNE GÖÇER ÖneriTİJEN EMİNE GÖÇER EleştiriHastalıklarıYorumlarTİJEN EMİNE GÖÇER KimdirSekreterHemşireTİJEN EMİNE GÖÇER Yeni BilgileriTİJEN EMİNE GÖÇER Hakkında BilgiCerrahHekimTİJEN EMİNE GÖÇER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTİJEN EMİNE GÖÇER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTİJEN EMİNE GÖÇER Doğum TarihiİrtibatTİJEN EMİNE GÖÇER Tedavi OlanlarSağlıkTİJEN EMİNE GÖÇER ÖzgeçmişTİJEN EMİNE GÖÇER BiyografiCerrahisiTİJEN EMİNE GÖÇER DoktordurTİJEN EMİNE GÖÇER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTİJEN EMİNE GÖÇER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTİJEN EMİNE GÖÇER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,482 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır