Doktor Bilgileri

Dr. Temel Kurtuluş Alpaydin
TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TEMEL,  KURTULUŞ,  ALPAYDIN,   AdanaTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Muayene ÜcretiTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Hakkında BilgiYorumlarTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN HakkındaTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ÖzgeçmişiTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN RandevuTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN MuayenehaneTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Muayene ÜcretiTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN BulGetirTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN NeredeCep NoTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN UzmanıTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Özel MuayeneTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN NumarasıTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Nerede ÇalışıyorTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN GörevliUzmanlıkAileTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ŞikayetTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ÖneriTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN KimdirSekreterHemşireTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Yeni BilgileriTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Doğum TarihiİrtibatTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Tedavi OlanlarSağlıkTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN ÖzgeçmişTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN BiyografiCerrahisiTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN DoktordurTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTEMEL KURTULUŞ ALPAYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,186 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır