Doktor Bilgileri

Dr. Teksin Akinci Mangan
TEKSİN AKINCI MANGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TEKSİN AKINCI MANGAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TEKSİN AKINCI MANGAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TEKSİN AKINCI MANGAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TEKSİN,  AKINCI,  MANGAN,   AdanaTEKSİN AKINCI MANGAN Muayene ÜcretiTEKSİN AKINCI MANGAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTEKSİN AKINCI MANGAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTEKSİN AKINCI MANGAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTEKSİN AKINCI MANGAN Hakkında BilgiYorumlarTEKSİN AKINCI MANGAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTEKSİN AKINCI MANGAN HakkındaTEKSİN AKINCI MANGAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTEKSİN AKINCI MANGAN ÖzgeçmişiTEKSİN AKINCI MANGAN RandevuTEKSİN AKINCI MANGAN MuayenehaneTEKSİN AKINCI MANGAN Muayene ÜcretiTEKSİN AKINCI MANGAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTEKSİN AKINCI MANGAN BulGetirTEKSİN AKINCI MANGAN NeredeCep NoTEKSİN AKINCI MANGAN UzmanıTEKSİN AKINCI MANGAN Özel MuayeneTEKSİN AKINCI MANGAN NumarasıTEKSİN AKINCI MANGAN Nerede ÇalışıyorTEKSİN AKINCI MANGAN GörevliUzmanlıkAileTEKSİN AKINCI MANGAN ŞikayetTEKSİN AKINCI MANGAN ÖneriTEKSİN AKINCI MANGAN EleştiriHastalıklarıYorumlarTEKSİN AKINCI MANGAN KimdirSekreterHemşireTEKSİN AKINCI MANGAN Yeni BilgileriTEKSİN AKINCI MANGAN Hakkında BilgiCerrahHekimTEKSİN AKINCI MANGAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTEKSİN AKINCI MANGAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTEKSİN AKINCI MANGAN Doğum TarihiİrtibatTEKSİN AKINCI MANGAN Tedavi OlanlarSağlıkTEKSİN AKINCI MANGAN ÖzgeçmişTEKSİN AKINCI MANGAN BiyografiCerrahisiTEKSİN AKINCI MANGAN DoktordurTEKSİN AKINCI MANGAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTEKSİN AKINCI MANGAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTEKSİN AKINCI MANGAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,580 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır