Doktor Bilgileri

Dr. Tanya Sezginsoy
TANYA SEZGİNSOY (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TANYA SEZGİNSOY (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TANYA SEZGİNSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TANYA SEZGİNSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TANYA SEZGİNSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TANYA SEZGİNSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TANYA SEZGİNSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TANYA SEZGİNSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TANYA SEZGİNSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TANYA,  SEZGİNSOY,   AdanaTANYA SEZGİNSOY Muayene ÜcretiTANYA SEZGİNSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTANYA SEZGİNSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTANYA SEZGİNSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTANYA SEZGİNSOY Hakkında BilgiYorumlarTANYA SEZGİNSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTANYA SEZGİNSOY HakkındaTANYA SEZGİNSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTANYA SEZGİNSOY ÖzgeçmişiTANYA SEZGİNSOY RandevuTANYA SEZGİNSOY MuayenehaneTANYA SEZGİNSOY Muayene ÜcretiTANYA SEZGİNSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTANYA SEZGİNSOY BulGetirTANYA SEZGİNSOY NeredeCep NoTANYA SEZGİNSOY UzmanıTANYA SEZGİNSOY Özel MuayeneTANYA SEZGİNSOY NumarasıTANYA SEZGİNSOY Nerede ÇalışıyorTANYA SEZGİNSOY GörevliUzmanlıkAileTANYA SEZGİNSOY ŞikayetTANYA SEZGİNSOY ÖneriTANYA SEZGİNSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarTANYA SEZGİNSOY KimdirSekreterHemşireTANYA SEZGİNSOY Yeni BilgileriTANYA SEZGİNSOY Hakkında BilgiCerrahHekimTANYA SEZGİNSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTANYA SEZGİNSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTANYA SEZGİNSOY Doğum TarihiİrtibatTANYA SEZGİNSOY Tedavi OlanlarSağlıkTANYA SEZGİNSOY ÖzgeçmişTANYA SEZGİNSOY BiyografiCerrahisiTANYA SEZGİNSOY DoktordurTANYA SEZGİNSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTANYA SEZGİNSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTANYA SEZGİNSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,459 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır