Doktor Bilgileri

Dr. Taner Kaynar
TANER KAYNAR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TANER KAYNAR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TANER KAYNAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TANER KAYNAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TANER KAYNAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TANER KAYNAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TANER KAYNAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TANER KAYNAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TANER KAYNAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TANER,  KAYNAR,   AdanaTANER KAYNAR Muayene ÜcretiTANER KAYNAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTANER KAYNAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTANER KAYNAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTANER KAYNAR Hakkında BilgiYorumlarTANER KAYNAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTANER KAYNAR HakkındaTANER KAYNAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTANER KAYNAR ÖzgeçmişiTANER KAYNAR RandevuTANER KAYNAR MuayenehaneTANER KAYNAR Muayene ÜcretiTANER KAYNAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTANER KAYNAR BulGetirTANER KAYNAR NeredeCep NoTANER KAYNAR UzmanıTANER KAYNAR Özel MuayeneTANER KAYNAR NumarasıTANER KAYNAR Nerede ÇalışıyorTANER KAYNAR GörevliUzmanlıkAileTANER KAYNAR ŞikayetTANER KAYNAR ÖneriTANER KAYNAR EleştiriHastalıklarıYorumlarTANER KAYNAR KimdirSekreterHemşireTANER KAYNAR Yeni BilgileriTANER KAYNAR Hakkında BilgiCerrahHekimTANER KAYNAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTANER KAYNAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTANER KAYNAR Doğum TarihiİrtibatTANER KAYNAR Tedavi OlanlarSağlıkTANER KAYNAR ÖzgeçmişTANER KAYNAR BiyografiCerrahisiTANER KAYNAR DoktordurTANER KAYNAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTANER KAYNAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTANER KAYNAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,572 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır